Habáň, Radek: Můj milý deníček

Velmi neobvyklé až bizardní zážitky, vždy s komickým vyústěním si do svého soukromého deníčku několik let zapisoval Radek Habáň. Jeho očima můžete nahlédnout z jiné perspektivy do prostor Radia Proglas, ve kterém od jeho vzniku pracuje jako moderátor. Do rukou se vám dostává téměř dokonalá replika originálního Deníčku, což dokazuje především obal knihy. Mezi skutečnými neuvěřitelnými příběhy najdete například ten o tančícím autobusu, půlnočním strašidle, časované bombě v kopírce nebo o Nataši Gollové.

Zpět na sekci Beletrie a poezie.