Kuffa, Marián: Bůh za tebe bojuje do poslední chvíle

Životopisný portrét kněze milujícího tak, jak to lidé potřebují, ne jak si to zaslouží.

Začtěte se do poutavého příběhu malého Mariána z Kežmarku, kterého dnes známe jako faráře ze Žakovců. Kniha přináší téměř dvě stě stran rozhovoru, který začíná jeho dětstvím, pokračuje obdobím dospívání, časem v semináři a prvními okamžiky pobytu na zpustlé žakovské faře. Marián Kuffa vypráví i o svých chlapcích a děvčatech, o které se stará, i o tom, jak jeho dílo rostlo až do dnešního dne. A to vše prokládá vlastním návodem na svatost.

Zpět na sekci Životopisy a vzpomínky.